Portfolio websites

De onderstaande projecten zijn een kleine greep uit de laatste nieuwe projecten van 3C Group. Via de Go button kan men de live versie van de site bezoeken.

Hover to zoom > click to view

Het Paviljoentje

Het Paviljoentje een nieuwe Horeca gelegenheid in Brasschaat onderscheid zich door het lounge- en champagebar concept. Ambiance moest de boventoon voeren in de website en daarom hebben wij gekozen voor een website waarbij de pagina beeldvullend gebruikt werd. De site is tevens meertalig en kenmerkt zich door een afwijkend design die de ambiance van de zaak moet weergeven.

Go!
Hover to zoom > click to view

Insurex bank en verzekeringen

Insurex een middelgrote onafhankelijke verzekeringsmakelaar had behoefte aan een moderne nieuwe website in een toegankelijk CMS systeem. Wij boden de klant aan om te denken aan formulieren voor verzekeringsaanvragen en gemakkelijke identificatie van de juiste adviseur bij het juiste product. Ook in deze site hebben we gekozen voor een geanimeerde banner om producten in de kijker te zetten.

Go!
Hover to zoom > click to view

Hairys

Deze kapsalon had een Flash website die met de introductie van iPads en iPhones niet meer met deze nieuwe platformen kon werken. Daarom was het nodig een compleet nieuwe site te ontwerpen met een trendy en flitsende look. Tevens moest deze site responsive werken zodat hij op ieder toestel goed functioneert. Met name de animaties in de banner springen erg in het oog.

Go!
Hover to zoom > click to view

Bogaerts Produtions

Bogaerts Productions is ontwikkeld voor de bekende choreograaf, producer, director Marc Bogaerts. Het doel was vooral om een showcase te creëeren van zijn producties en werk met een uitgebreide biografie. Tevens is er veel aandacht besteed aan het digitaliseren van een omvangrijk analoog video archief en te publiceren via Youtube. Tevens om te embedden in de website.

Go!
Hover to zoom > click to view

Hilde Vansteenland

Website voor Dr. Hilde Vansteenland. Schoonheidskliniek in 's-Gravenwezel. Het project betrof een update van een oude website naar een nieuw design en nieuwe CMS omgeving. Specifiek werd een tool gemaakt om de verschillende behandelingen voor het gezicht in kaart te brengen met tooltips.

Go!
Hover to zoom > click to view

ABFlex Group

ABFlex+ Industrieel bedrijf in de reparatie/vervanging van slangen in hydraulische toepassingen. Klant wenste een uitgebreide NL/FR talige site. Gemakkelijk beheer, communicatie platform en goede resultaten in Google speelde een belangrijke rol bij de ontwikkeling. Veel aandacht is gegeven aan fotografie op locatie voor de website en brochures.

Go!
Hover to zoom > click to view

Delicatessen Chris

Delicatessen Chris in Lier had nog geen website. Wat vooral een belangrijke rol speelde voor de site was de mogelijkheid van een specifieke oplossing voor het presenteren van de seizoensgerechten. Hiervoor werd een specifiek beheersysteem gebouwd in het beheerssysteem.

Go!

Projects/projecten

Dranken Claessens www.drankenclaessens.be | Architect Verhelst www.archtitectverhelst.be | Bloemenboetiek www.bloemenboetiek-hoogstraten.be | Total Car Care www.totalcarcare.be | Lingerie Bo www.lingeriebo.be | Sense Vita-Celcare www.celcare.be | DK Coatings www.dkcoatings.com | Suncybelle www.suncybelle.be | Naxcar www.naxcar.be | Smet Schilde www.smetschilde.be | The Black and Gold www.deblackandgold.be | Nassau Ledermode www.nassauledermode.nl | Lemmens www.lemmenserwin.be | Fiber Decor www.fiber-decor.be | Depannage La France www.depannagelafrance.be | Glaswerken Nuyens-Dom www.glaswerken-nuyensdom.be | Sport Equipe www.sportequipe.be/ | Plankenbrughoeve www.plankenbrughoeve.be | Celcare www.celcare.be | ABFlex www.abflex.be | Van Gent Auto's www.vangentautos.nl | Gazet van Deurne www.gazetvandeurne.be | Mieke Sampers www.miekesampers.nl | LCS Hoboken www.lcs-hoboken.be | Breng Jezelf Tot Rust www.brengjezelftotrust.be | Dressed by Ingrid www.dressedbyingrid.be | Shunyata Art www.www.shunyata-art.com | Performing Arts www.performingarts.be | Jozz Music www.jozz-music.be | inspiranten www.inspiranten.net | Bogaerts Productions www.bogaertsproductions.net | Stichting Double Vision www.stichtingdoublevision.nl | l'Ecole de Danse www.lecolededanse.eu | Nieuwinckel www.nieuwinckel.com | Versali Consulting www.versali.consulting | Haarstudio you and me www.haarstudioyoume.nl | Kaai 49 www.kaai49.be | Fitmix New www.fitmix.be | DM Wijnen www.dmwijnen.be | WTS Hydraulics www.wts-hydraulics.be | Fiber Decor www.fiberdecor.be | Real Estate Nicaragua www.real-estate-nicaragua.com | SPORT www.sport.bogaertsproductions.net |